Stworzyliśmy Cesarski Modpack

Czy jesteś gotowy, by wprowadzić nową jakość do swojego doświadczenia w Minecrafcie? Jeśli tak, to nasza paczka modyfikacji jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! W tym artykule dowiesz się, czym jest Cesarski Modpack i jak go zainstalować, aby w pełni cieszyć się grą na serwerze Cesarstwo Kwadratowe.

Menu główne gry Minecraft, jednak zamiast logo "Minecraft" w górnej części menu, znajduje się tam napis: "Cesarstwo Kwadratowe 1.20.1".

Czym jest Cesarski Modpack?

Cesarski Modpack to zestaw modyfikacji oraz autorskich zasobów, stworzonych z myślą o graniu na Cesarstwie Kwadratowym. Chociaż nie jest on niezbędny do rozpoczęcia rozgrywki, to znacznie podnosi poziom immersji i dostarcza dodatkowych funkcji, takich jak czat głosowy czy efekty dźwiękowe.

Warto również wspomnieć, że paczka nie zawiera shaderów, ale zachęcamy do instalacji jednej z poniższych paczek, odpowiedniego dla Twojego komputera:

Jak zainstalować Cesarski Modpack z Modrinth?

Jeśli jesteś gotów dołączyć do Cesarstwa Kwadratowego i chcesz korzystać z Cesarskiego Modpacka, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Upewnij się, że masz zainstalowany jeden z obsługiwanych launcherów Minecraft, czyli Modrinth App, MultiMC, Prism Launcher, ATLauncher, lub BakaXL. My zalecamy korzystanie z Modrinth App lub Prism Launcher.
 2. W swoim launcherze znajdź opcję pobrania paczki modyfikacji z Modrinth. W przypadku Modrinth App kliknij lupę na pasku po lewej, natomiast w Prism Launcher wybierz „Add Instance” (Dodaj instancję), a następnie w nowo otwartym oknie przejdź do zakładki „Modrinth”.
 3. Wyszukaj „Cesarski Modpack” w wyszukiwarce.
 4. Wybierz najnowszą wersję modpacka i kliknij przycisk „Download” (Pobierz).
 5. Po zainstalowaniu modpacka uruchom grę na Cesarstwo Kwadratowe Lite i ciesz się nowymi możliwościami, jakie dostarcza Cesarski Modpack!

Jak zainstalować Cesarski Modpack z pliku ZIP?

Niektórzy wolą pobierać paczki modyfikacji i przechowywać je na swoim komputerze czy innym nośniku, aby, przykładowo, móc potem zainstalować wygodnie je na innym urządzeniu. Jeśli należysz do jednej z tych osób, to dzięki poniższym krokom zainstalujesz Cesarski Modpack z pliku ZIP w zalecanych przez nas launcherach.

Uwaga
Ze względów technicznych, plik nie posiada w nazwie końcówki .zip, tylko .mrpack, jednak wciąż jest on w formacie ZIP i można go otworzyć za pomocą oprogramowania do obsługi tego typu plików.

 1. Tak samo jak w poprzednim przypadku, upewnij się, że masz zainstalowany jeden z obsługiwanych launcherów Minecraft (Modrinth App, MultiMC, Prism Launcher, ATLauncher, lub BakaXL). My zalecamy korzystanie z Modrinth App lub Prism Launcher.
 2. Przejdź na stronę pobierania i pobierz plik ZIP (z końcówką .mrpack) z paczką.
 3. W swoim launcherze znajdź opcję importu instancji z pliku. W przypadku Modrinth App kliknij „+” (plus) w lewym dolnym rogu, natomiast w Prism Launcher wybierz „Add Instance” (Dodaj instancję).
 4. W nowo otwartym oknie przejdź do zakładki „From File” (Z pliku) lub „Import” (Importuj).
 5. Kliknij „Import from file” (Importuj z pliku) lub „Browse” (Przeglądaj), a następnie wskaż wcześniej pobrany plik z końcówką .MRPACK. Jeśli nie możesz zaznaczyć pliku, upewnij się, że docelowy format pliku w oknie przeglądania to Paczka Modrinth (*.mrpack), a nie Archiwum ZIP (*.zip, *.zipx).
 6. W przypadku Prism Launcher należy potwierdzić chęć instalacji instancji przyciskiem „OK”.

Teraz, gdy znasz już procedurę instalacji Cesarskiego Modpacka, nie pozostaje Ci nic innego, jak dołączyć do społeczności tworzącej przyszłość tego fascynującego serwera Minecraft. Czekamy na Ciebie na serwerze!

Discover more from Cesarstwo Kwadratowe

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading